Kdo jsme?

Jsme nadšenci do rychlých a krásných aut. Určitě nepřeháníme, když řekneme, že téměř každý z nás někdy snil o jízdě v takovém autě. Stejně tak jako my. Proto jsme se rozhodli změnit Vaše sny ve skutečnost. Máte skvělou příležitost zakusit sílu americké legendy. Nabízíme nezapomenutelnou a dechberoucí jízdu ve Fordu Mustang GT.  

První dojmy

Zážitek začíná již při usednutí za volant do sportovně vytvarovaných sedaček odkud Vás čeká impozantní výhled na nekonečně dlouhou kapotu. Poté stiskem startovacího tlačítka probudíte k životu mohutný osmiválcový motor o neuvěřitelném výkonu 430 koní, který zvládne stovku pod pět vteřin. Z výfuku se ozve mocná exploze, které se u žádného čtyřválce nikdy nedočkáte. Dunivý zvuk nízkých otáček značí jen netrpělivé čekání na povel k jízdě. Teď už jen stačí zařadit D na automatické převodovce, pevně sevřít volant a sešlápnout plyn. O zaražení do sedačky se postará 530 Nm točivého momentu. Je to velice dominantní stroj, který vždy upoutá pozornost zvukovým projevem, ale hlavně svými charakteristickými ostrými rysy.

Ten pravý pocit z jízdy se však nedá vyjádřit jen slovy, ten se musí zažít!

Sen na dosah

Od vaší vysněné jízdy jste opravdu jen kousek. Stačí si v sekci ceník vybrat délku a místo jízdy. Po vyřízení objednávky Vám přijde email s dalšími instrukcemi. Termín a čas jízdy spolu poté domluvíme po telefonu.

V letošním roce se na Vás budeme těšit ve dvou městech, a to v Olomouci a Přerově. 


 

Můžete nás také sledovat na sociálních sítích