Pronájem vozidla

Vozidlo lze pronajmout na 12 hodin až 24 hodin ve všední dny nebo na celý víkend od pátečního odpoledne do nedělního večera. Autem smíte jezdit po celé České republice. Pronájem aut se v posledních letech těší velké oblibě.

Zážitek umocňuje vědomí, že usednete za volant pětilitru a přes 400 koní pod kapotou! Projíždějte krajinou s pocitem, že pod pravou nohou máte obrovskou sílu atmosférické vé-osmičky. Zvuk si bez nadsázky zamilujete hned po prvním nastartování díky výfukové soustavě od americké firmy ROUSH! Každý by měl, alespoň jednou v životě, zažít takový pocit.

Ford Mustang GT šesté generace ale není jen o obrovském motoru a skvělých jízdních vlastnostech. Agresivní tvar karoserie a nekonečně dlouhou kapotu nedokáže nikdo v záplavě běžných aut přehlédnout. Žlutá barva už jen podtrhuje veškeré ostré rysy, kterými Mustang disponuje.  

Vozidlo dostanete čisté, voňavé, s dálniční známkou, havarijním pojištěním a s plnou nádrží. Po skončení pronájmu auto vracíte taktéž s plnou nádrží.


Zážitkové jízdy

Nabízíme jízdu v šesté generaci Fordu Mustang GT, která proběhne pod dohledem zkušeného instruktora. Řidičem budete samozřejmě Vy! Můžete si vybrat z různých časových variant, a to 20, 40 nebo 60 minut jízdy. Pro ty méně zkušené nebo pro ty, kteří nemají řidičské oprávnění je tu možnost spolujízdy, kdy bude řidičem instruktor a vy si budete užívat jízdu z místa spolujezdce, Jízda bude probíhat na okresních cestách, dálnicích nebo kombinací obou. Na výběr budete mít několik předem určených tras.

Zážitek začíná již při usednutí za volant do sportovně vytvarovaných sedaček odkud Vás čeká impozantní výhled na nekonečně dlouhou kapotu. Poté stiskem startovacího tlačítka probudíte k životu mohutný osmiválcový motor o neuvěřitelném výkonu 430 koní, který zvládne stovku pod pět vteřin. Z výfuku se ozve mocná exploze, které se u žádného čtyřválce nikdy nedočkáte. Dunivý zvuk nízkých otáček značí jen netrpělivé čekání na povel k jízdě. Teď už jen stačí zařadit D na automatické převodovce, pevně sevřít volant a sešlápnout plyn. O zaražení do sedačky se postará 530 Nm točivého momentu. Je to velice dominantní stroj, který vždy upoutá pozornost zvukovým projevem, ale hlavně svými charakteristickými ostrými rysy. 


Místa konání jízdy

Jízdy probíhají ve dvou městech, Olomouc a Přerov.

OLOMOUC

Start i konec jízdy v Olomouci bude u obchodního centra Olympia. 

Najdete nás vždy u červeného označení parkoviště s číslem 7.


PŘEROV

Start i konec jízdy bude u Kauflandu na Želatovské ulici.


Nemáme striktně daná pravidla pro nabídku našich služeb, tudíž se nebráníme vašim individuálním požadavkům. Ať se jedná o focení reklamních spotů, hromadné jízdy na firemním večírku, odvoz nevěsty k oltáři nebo večerní projížďka při loučení se svobodou.

 Pro více informací nás určitě kontaktujte ZDE.

Vše je jen o domluvě.